Levné letenky z České republiky na letiště Girona od 10 161 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Česká republika – Letiště Girona

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Česká republika – Letiště Girona

Nejkratší doba letu

6hod 40min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Česká republika – Letiště Girona trvá 6hod 40min
Pro trasu Česká republika – Letiště Girona nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Letiště Girona.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Česká republika až Letiště Girona?

  Ceny se pro letů z místa Česká republika až Letiště Girona denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Česká republika až Letiště Girona?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Česká republika až Letiště Girona zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Girona?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Letiště Girona se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Letiště Girona. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Další možné trasy Česká republika – Letiště Girona

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Barcelona Letiště Barcelona-El Prat
Nejkratší doba letu2hod 20min
Nejlevnější cena1 439 Kč
Lety Praha - Letiště Girona
Nejkratší doba letu6hod 40min
Nejlevnější cena10 161 Kč
Lety Brno - Barcelona Letiště Barcelona-El Prat
Nejkratší doba letu7hod 55min
Nejlevnější cena6 442 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Česká republika – Letiště Girona?

  Vyhledejte nabídky letenek Česká republika to Letiště Girona. Při jejich prohlížení budete mít možnost vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Česká republika – Letiště Girona?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Podobné lety Česká republika–Letiště Girona

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Česká republika–Letiště Girona.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Česká republika–Barcelona využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Česká republika–Barcelona. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Česká republika–Barcelona s flexibilní rezervací?

Lety Česká republika–Barcelona s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Česká republika–Barcelona?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Česká republika–Barcelona.

S rezervací letu Česká republika–Barcelona chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Česká republika–Barcelona hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Barcelona a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Letiště Girona

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.