Relax Inn

4hvězdičkový hotel nabízející Krytý bazén

4 hvězdičky
6,9
O.K.
založeno na 2102 recenzích
2 102 ověřených hodnocení
13. 10.
-
14. 10.
2 hosté, 1 pokoj
Nabídky od
930 Kč
/Nejlevnější sazba za noc
Typ pokoje
Poskytovatel
Celkem za noc
Standardní pokoj, typ postele neuveden
930 Kč
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
1 037 Kč
Standardní pokoj, typ postele neuveden
1 100 Kč
O hotelu
Pokoje
Vybavení
Recenze
Umístění

Relax Inn room price & deals

13. 10.
-
14. 10.
Typ ubytování
Odkaz na rezervaci
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, 1 samostatné lůžko
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, 1 samostatné lůžko
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Dvoulůžkový pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Standardní pokoj, typ postele neuveden
Jak naše výnosy ovlivňují způsob, jakým řadíme výsledky?
Dozvědět se více
*Celková cena zahrnuje odhadované místní daně a poplatky splatné při odhlášení.

Hotel Amenities & Facilities

  • Krytý bazén
  • Restaurace
  • Wi-Fi zdarma
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Kávovar
  • Wi-Fi v celém areálu
  • Plochá televize
  • TV
  • Kabelová nebo satelitní televize
  • Toaletní potřeby zdarma

Základní vybavení a služby

  • Wi-Fi zdarma
  • Wi-Fi v celém areálu
  • Internet
  • Ložní prádlo
  • Ručníky
  • Hasicí přístroj
  • Toaletní potřeby zdarma
  • Šampon
  • Topení
  • Adaptér
  • Tělové mýdlo
  • Odpadkové koše

Služby a komfort

  • Konferenční místnosti
  • Pronájem auta
  • Služba probuzení
  • Bezpečnostní schránka
  • Směnárna na místě ubytování
  • Jízdenky městské hromadné dopravy
  • Přepážka pro prohlídky
  • Dveře na kartu
  • Expresní odhlášení
  • Privátní přihlášení/odhlášení
  • 24hodinová recepce

Restaurace

  • Skleničky na víno
  • Rychlovarná konvice
  • Restaurace
  • Kávovar / konvice na čaj
  • Lednička
  • Jídlo lze donést na pokoj.
  • Kávovar
  • Prodejní automat (na nápoje)

Bazén a wellness

  • Privátní bazén
  • Masáže
  • Spa
  • Výřivka
  • Krytý bazén
  • Sauna

Obecné

  • Rodinné pokoje
  • Prostor k sezení
  • Propojené pokoje k dispozici
  • Telefon
  • Koberec
  • Úložné prostory k dispozici

Bezbariérový přístup

  • Výtah
  • Přístupné výtahem
  • Nekuřácké
  • Nadzemní podlaží přístupná výtahem
  • Kuřácká část

Koupelna

  • Sprcha
  • Fén
  • Toaleta
  • Toaletní papír
  • Vlastní koupelna

Média a zábava

  • Rádio
  • Plochá televize
  • Kabelová nebo satelitní televize
  • TV

Prádelna

  • Prádelna
  • Služby žehlení
  • Služby prádelny
  • Žehlička a žehlicí prkno

Ložnice

  • Péřový polštář
  • Zásuvka u postele
  • Stojan na oblečení
  • Šatní skříň nebo šatna

Parkování a doprava

  • Parkování
  • Kyvadlová doprava z/na letiště (za příplatek)
  • Vlastní parkování

Bezpečnost a ochrana zdraví

  • Každodenní úklid pokoje
  • Lékárnička
  • Bezpečnostní kamery ve společných prostorách

Pracovní prostor

  • Fax/kopírka
  • Pracovní stůl

Pro rodiny

  • Dětské postýlky k dispozici
  • Snídaně zdarma

Relax Inn Reviews

6,9
O.K.2 102 ověřených hodnocení

Relax Inn room booking info

Přihlášení/odhlášení

Přihlášení kdykoliv od 14:00, odhlášení kdykoliv do 11:00

Podmínky pro zrušení a platbu předem

Podmínky zrušení/předplacení rezervace se liší v závislosti na typu pokoje a poskytovateli.

Frequently asked questions

  • Jaká je cena hotelu Relax Inn v porovnání s ostatními 4hvězdičkovými hotely v destinaci Praha?

    Mezi průměrnou cenou 4hvězdičkových hotelů v destinaci Praha (3 973 Kč/noc) a průměrnou cenou hotelu Relax Inn (1 050 Kč/noc) je rozdíl 2 923 Kč/noc.

  • Jak daleko se nachází Relax Inn od letiště Praha Letiště Václav Havel?

    Chcete-li se dostat z Praha Letiště Václav Havel přímo do hotelu Relax Inn, očekávejte jízdu v délce 30 min, jedná se totiž o vzdálenost přibližně 16,3 km.

  • Jak se nejlépe dostat z letiště Praha Letiště Václav Havel na hotel Relax Inn?

    Pokud si na cestu z letiště Praha Letiště Václav Havel na hotel plánujete pronajmout auto, jistě oceníte, že Relax Inn má k dispozici vlastní parkoviště. Pronájem základního modelu aut v této oblasti většinou přijde na 179 Kč/den. Další častou volbou bývá taxi nebo sdílený pronájem auta z letiště na Relax Inn. Nejbližší letiště je Praha Letiště Václav Havel.

  • Jaké jsou v hotelu Relax Inn možnosti stravování?

    Relax Inn disponuje restaurací, kterou mohou využít návštěvníci hotelu. Jídlo si lze vychutnat buď v restauraci nebo jako takeaway. Chcete-li zjistit, kdy restaurace servíruje jídlo, kontaktujte recepci na čísle +420 284 828 749.

  • Má Relax Inn bazén?

    Relax Inn má bazén, který je k dispozici ubytovaným hostům. Hotely většinou mívají svá pravidla spojená s využíváním bazénu. Společnost momondo doporučuje, abyste se před použitím bazénu informovali na recepci.

  • Jak daleko je Relax Inn od centra města Praha?

    Relax Inn a centrum města Praha odděluje 5,3 km. Najdete zde spoustu restaurací, užijete si nakupování a samozřejmě můžete navštívit Pražský orloj, velmi oblíbenou turistickou atrakci města Praha.

  • Jaké je telefonní číslo hotelu Relax Inn?

    Potřebujete-li pomoc od zaměstnance hotelu Relax Inn, kontaktujte hotel na čísle +420 284 828 749.

  • Má Relax Inn k dispozici Wi-Fi?

    Ano, Relax Inn má pro ubytované hosty k dispozici Wi-Fi.

  • Relax Inn – V kolik hodin je třeba se odhlásit?

    11:00 je doba odhlášení pro Relax Inn. Pozdější odhlášení může být k dispozici na uvážení hotelu.

  • Relax Inn – Na kolik přijde pokoj?

    Cena ubytování se může lišit v závislosti na preferovaném typu pokoje a termínu cesty. Průměrná cena za noc je pro Relax Inn (Praha) 1 952 Kč, ale můžete najít nabídky ubytování už od 882 Kč. Sazby pro vaši cestu najdete ve formuláři výše.

  • Nabízí Relax Inn praní prádla?

    Ano, Relax Inn nabízí praní prádla. Hosté hotelu také mohou využít žehličku a žehlicí prkno, buď na pokoji nebo v rámci prádelny.

  • Kolik dopravců momondo pro hotelů v destinaci Prahavyhledává?

    Od měsíce října 2026, si lze pro hotelů v destinaci Praha vybírat z 6 240 dopravců.

  • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro hotelů v destinaci Praha?

    Ceny pro hotelů v destinaci Praha jsou aktualizovány denně.

Places of interest near Relax Inn

Attractions in Praha, Česká republika curated by momondo

Umístění Relax Inn: Novovysocanska 25, Praha, Hlavní město Praha

TOP turistické atrakce

O2 Arena0,4 km
Fortuna Arena4,0 km
Národní muzeum5,0 km
Muzeum sexu5,3 km

momondo’s favorite Praha hotels

Andel Centre Spirit

7 Kovaku, Praha, Hlavní město Praha

8,1
3 hvězdičky

787 Kč

Lifestyle Hotel

V Lužích 1, Praha, Hlavní město Praha

7,8
4 hvězdičky

1 949 Kč

a&o Prague Rhea

V Uzlabine 3068/19, Praha, Hlavní město Praha

7,5
3 hvězdičky

676 Kč

Ea Hotel Populus

U Stare Cihelny 2182/11, Praha, Hlavní město Praha

7,1
3 hvězdičky

938 Kč

Mosaic House Design Hotel

Odboru 4, Praha, Hlavní město Praha

9,4
4 hvězdičky

2 255 Kč

Ušetřete a zarezervujte si hotel s momondo

Nejlepší nabídky hotelů

Nejlepší nabídky hotelů

Prohlédněte si nabídky od více než 3 milionů hotelů a ubytovacích zařízení, to vše na jednom místě.

Zrušení rezervace zdarma

Zrušení rezervace zdarma

Pomocí filtrů najděte ubytování nabízející zrušení rezervace zdarma.

Miliony hodnocení

Miliony hodnocení

Prohlédněte si hodnocení na základě milionů ověřených recenzí hostů.

Cenová upozornění

Cenová upozornění

Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Praha

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Dostanete upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
2 hosté, 1 pokoj
13. 10.
14. 10.

Najděte lepší nabídky ubytování v destinaci Praha

Oblíbená města Česká republika