Levné lety z letiště Adisutjipto do Jakarty

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 8/12
pá 15/12

Informace o letu Yogyakarta – Jakarta

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Yogyakarta – Jakarta

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Yogyakarta – Jakarta nejsou žádné přímé lety. Pro let Yogyakarta – Jakarta nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Yogyakarta – Jakarta

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

How many flights depart from Yogyakarta to Jakarta on average per day?

prosince2023 s sebou přináší 3 letů Yogyakarta – Jakarta týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 04:00. ráno odlétá 34 % letů.

Kolik letů Yogyakarta – Jakarta je týdně k dispozici?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 21 letů Yogyakarta – Jakarta týdně. Nejčastějším dnem odletu je pondělí. V tento den týdně odlétá 14 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Yogyakarta Letiště Adisutjipto – Jakarta letadlem?

  Yogyakarta Letiště Adisutjipto a Jakarta se od sebe nacházejí přibližně 430,2 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Yogyakarta Letiště Adisutjipto až Jakarta?

  Ceny se pro letů z místa Yogyakarta Letiště Adisutjipto až Jakarta denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Yogyakarta Letiště Adisutjipto až Jakarta?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Yogyakarta Letiště Adisutjipto až Jakarta zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Jakarta?

  Požadované cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Jakarta se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobních okolnostech. Zpravidla byste u sebe měli mít několik dokumentů, včetně občanského nebo řidičského průkazu a cestovního pasu s platností šesti měsíců po plánovaném příjezdu do destinace Jakarta. Doporučujeme, abyste požádali o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Yogyakarta–Jakarta využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Yogyakarta–Jakarta je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Jakarta.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Yogyakarta–Jakarta s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Yogyakarta–Jakarta lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Yogyakarta–Jakarta?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Yogyakarta–Jakarta.

S rezervací letu Yogyakarta–Jakarta chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Yogyakarta–Jakarta a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Jakarta

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.