FAQs

Levné lety ze Stockholmu do Reykjavíku

1 dospělý
Z?
Kam?
po 26/2
po 4/3
„Letos jsou stránky momondo nejlepším místem pro vyhledávání letenek na internetu.“
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!

Informace o letu Stockholm – Reykjavík

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Stockholm – Reykjavík

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Stockholm – Reykjavík nejsou žádné přímé lety. Pro let Stockholm – Reykjavík nejsou žádné oblíbené letové trasy.

 • Jak dlouhá je trasa Stockholm – Reykjavík letadlem?

  Stockholm a Reykjavík se od sebe nacházejí 2132,5 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Stockholm až Reykjavík?

  Ceny pro letů z místa Stockholm až Reykjavík byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Stockholm až Reykjavík?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Stockholm až Reykjavík zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Reykjavík?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Reykjavík, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Reykjavík. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Stockholm – Reykjavík?

  V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Reykjavík – Stockholm. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Stockholm – Reykjavík?

  S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Stockholm–Reykjavík využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Stockholm–Reykjavík je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Reykjavík.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Stockholm–Reykjavík s flexibilní rezervací?

Lety Stockholm–Reykjavík s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Stockholm–Reykjavík?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů na trase Stockholm–Reykjavík vám momondo pomůže najít ten správný let prostřednictvím užitečných filtrů, se kterými můžete svůj výběr letu zúžit. Lety lze filtrovat podle řady faktorů, jako je letecká společnost, letiště a cena, ale lze také vybírat další kritéria, jako typ letadla nebo způsob platby.

S rezervací letu Stockholm–Reykjavík chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano. Se stránkami momondo lze sledovat ceny letů Stockholm–Reykjavík a upozornit vás na změny. Chcete-li cenové upozornění nastavit, nejdříve proveďte příslušné vyhledávání. Vše, co potřebujete, je platná e-mailová adresa.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Reykjavík

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.