Levné lety z Soluň na letiště Vídeň

1 dospělý
Z?
Kam?
po 11/12
po 18/12

Informace o letu Soluň – Vídeň

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Soluň – Vídeň

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Soluň – Vídeň nejsou žádné přímé lety. Pro let Soluň – Vídeň nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Soluň – Vídeň

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Vídeň nejlevnější?

Květen. Nejlevnější doba v roce pro let Soluň–Vídeň je květen. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Soluň–Vídeň?

46 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Soluň–Vídeň je přibližně 46 dnů před odletem

How many flights depart from Soluň to Vídeň on average per day?

prosince2023 s sebou přináší 2 letů Soluň – Vídeň týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 15:00. odpoledne odlétá 100 % letů.

Kolik letů Soluň – Vídeň je týdně k dispozici?

prosince2023 je měsícem, kdy vás čeká 14 letů Soluň – Vídeň týdně. Nejčastějším dnem odletu je pátek. V tento den týdně odlétá 36 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Soluň Thessaloniki Makedonia – Letiště Vídeň letadlem?

  Soluň Thessaloniki Makedonia a Letiště Vídeň se od sebe nacházejí přibližně 988,7 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia až Letiště Vídeň?

  Ceny se pro letů z místa Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia až Letiště Vídeň denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia až Letiště Vídeň?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Soluň Thessaloniki Makedonia až Letiště Vídeň zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Vídeň?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Letiště Vídeň se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Letiště Vídeň. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Soluň–Vídeň využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Soluň–Vídeň.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Soluň–Vídeň s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Soluň–Vídeň, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Soluň–Vídeň?

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Soluň–Vídeň mohli učinit informované rozhodnutí.

S rezervací letu Soluň–Vídeň chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Soluň–Vídeň. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Vídeň

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.