Levné lety z Šen-čen do Šanghaje

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Informace o letu Šen-čen – Šanghaj

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Šen-čen – Šanghaj

Nejkratší doba letu

2hod 05min

Přímé lety

út, st, čt a pá

Letiště Šanghaj

2 letiště
Nejrychlejší let Šen-čen – Šanghaj trvá 2hod 05min
Přímé lety pro trasu Šen-čen – Šanghaj k dispozici: úterý, středa, čtvrtek a pátek. Přímé lety nabízí aerolinky Hainan Airlines a Sichuan Airlines.
V blízkosti destinace Šanghaj jsou 2 letiště: Šanghaj Letiště Pu Dong (PVG), Šanghaj Letiště Šanghaj Chung-čchiao (SHA)

 • Jak dlouhá je trasa Shenzhen – Šanghaj letadlem?

  Shenzhen a Šanghaj se od sebe nacházejí přibližně 1213,1 km daleko.


 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Šen-čen – Šanghaj?

  Vyhledejte nabídky letenek Šen-čen to Šanghaj. Při jejich prohlížení budete mít možnost vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Šen-čen – Šanghaj?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Šen-čen–Šanghaj. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Lety Šen-čen–Šanghaj s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Šen-čen–Šanghaj, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů Šen-čen–Šanghaj. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.