Levné lety z Pekingu na letiště Xianyang

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
st 28/9
st 5/10

Informace o letu Peking – Si-an

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Peking – Si-an

Nejkratší doba letu

2hod 15min

Přímé lety

po, čt a so

Letiště Si-an

1 letiště
Nejrychlejší let Peking – Si-an trvá 2hod 15min
Přímé lety pro trasu Peking – Si-an k dispozici: pondělí, čtvrtek a sobota. Přímé lety nabízí aerolinky Shenzhen Airlines a Air China.
V blízkosti destinace Si-an je 1 letiště: Si-an Letiště Xianyang (XIY)

 • Jak dlouhá je trasa Peking – Si-an Letiště Xianyang letadlem?

  Peking a Si-an Letiště Xianyang jsou od sebe vzdušnou čarou vzdálené 911,9 km.


 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Peking – Si-an?

  Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky Peking – Si-an.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Peking – Si-an?

  S naší Cenovou předpovědí se dozvíte, jak brzy si let předem zarezervovat. Díky nám se zjistíte, kdy je idální rezervaci provést, abyste na cestě ušetřili, a to s podrobností na den v týdnu a denní dobu. Cenový kalendář vám poskytne stručný přehled, kdy je nejlepší cestu zarezervovat za nižší sazby. Nastavíte-li Cenová upozornění, můžete sledovat změny cen a zaměřit se na ideální dobu rezervace. Vyhledejte destinaci vaší cesty podle rozpočtu pomocí funkce Explore. Ať už hledáte inspiraci pro další cestovní dobrodružství nebo tipy jak ušetřit, náš blog Discover je skvělé místo, kde začít.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Proč používat momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let Peking–Si-an.

Lety Peking–Si-an s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Peking–Si-an mohli učinit informované rozhodnutí.

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Peking–Si-an. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.