Levné letenky Letiště Kyjev-Žuljany–Česká republika od 7 879 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 11/7
po 18/7

Informace o letu Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika

Nejkratší doba letu

11hod 40min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika trvá 11hod 40min
Pro trasu Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Letiště Kyjev-Žuljany - Letiště Praha Václav Havel.

Jak pořídit nejlevnější letenku Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká společnost nabízí nejlevnější lety do destinace Česká republika?

Ukraine International Airlines

Nejoblíbenějšími dopravci pro trasu Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika jsou Czech Airlines a Ukraine International Airlines


Nejlepší letecké společnosti nabízející lety Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika

Prohlédněte si a porovnejte recenze leteckých společností, které nabízejí lety Letiště Kyjev-Žuljany – Česká republika na stránkách momondo.
Letecká společnostHodnoceníZrušení rezervace zdarmaCena
Ukraine International AirlinesCenaOd 2 964 KčZrušení rezervace zdarmaHodnocení
7,4
Zobrazit lety Ukraine International Airlines
Czech AirlinesCenaOd 4 032 KčZrušení rezervace zdarmaHodnocení
7,0
Zobrazit lety Czech Airlines

  • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Kyjev-Žuljany–Česká republika flexibilní zrušení rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

    S ohledem na globální dopad onemocnění COVID-19 mohou některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Kyjev-Žuljany–Česká republika, jako například Ukraine International Airlines, Czech Airlines a SkyUp, nabízet flexibilní zrušení rezervace. Prohlédněte si na našich stránkách všechny letecké společnosti, které tyto flexibilní možnosti rezervace nabízejí.Lety do ostatních měst Česká republika

Odezněla vaše láska pro destinaci Česká republika? Podívejte se na letenky do dalších měst Česká republika

Proč používat momondo?

momondo shromáždí všechny nabídky letů na jednom místě a umožní vám výsledky vyhledávání filtrovat, abyste našli perfektní let Kyjev–Česká republika. momondo vám při cestování ušetří čas a peníze.

Lety Kyjev–Česká republika s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Kyjev–Česká republika, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Pokud se jednoduše informujete o možnostech letu do destinace Česká republika, momondo nabízí užitečnou funkci cenového upozornění, díky které lze sledovat lety Kyjev–Česká republika a upozornit vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.