Levné lety z Kuala Lumpur na letiště Singapur-Changi

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 8/12
pá 15/12

Informace o letu Kuala Lumpur – Singapur

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Kuala Lumpur – Singapur

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Kuala Lumpur – Singapur nejsou žádné přímé lety. Pro let Kuala Lumpur – Singapur nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Kuala Lumpur – Singapur

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Singapur nejlevnější?

Říjen. Nejlevnější doba v roce pro let Kuala Lumpur–Singapur je říjen. Nejdražší bývá prosinec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Kuala Lumpur–Singapur?

49 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Kuala Lumpur–Singapur je přibližně 49 dnů před odletem

How many flights depart from Kuala Lumpur to Singapur on average per day?

prosince2023: můžete se těšit na 105 letů Kuala Lumpur – Singapur týdně. Nejoblíbenějším časem odletu pro tuto trasu je 14:00. odpoledne denně odlétá 42 % letů.

Kolik letů Kuala Lumpur – Singapur je týdně k dispozici?

Měsícem, od kterého bude k dispozici 736 letů Kuala Lumpur – Singapur týdně, je prosince2023. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 15 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Kuala Lumpur – Singapur Letiště Singapur-Changi letadlem?

  Let Kuala Lumpur – Singapur Letiště Singapur-Changi zabere přibližně 314,9 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Kuala Lumpur až Singapur Letiště Singapur-Changi?

  Ceny pro letů z místa Kuala Lumpur až Singapur Letiště Singapur-Changi jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Kuala Lumpur až Singapur Letiště Singapur-Changi?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u konkrétní letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Kuala Lumpur až Singapur Letiště Singapur-Changi zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Singapur Letiště Singapur-Changi?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Singapur Letiště Singapur-Changi, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Singapur Letiště Singapur-Changi. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Kuala Lumpur–Singapur využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Kuala Lumpur–Singapur.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Kuala Lumpur–Singapur s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Kuala Lumpur–Singapur lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Kuala Lumpur–Singapur?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Kuala Lumpur–Singapur.

S rezervací letu Kuala Lumpur–Singapur chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů Kuala Lumpur–Singapur. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Singapur

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.