Levné lety z Jakarty na letiště Adisutjipto

1 dospělý
Z?
Kam?
Mon 4/12
Mon 11/12

Informace o letu Jakarta – Yogyakarta

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Jakarta – Yogyakarta

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Jakarta – Yogyakarta nejsou žádné přímé lety. Pro let Jakarta – Yogyakarta nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Jakarta – Yogyakarta

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Yogyakarta nejlevnější?

Září. Nejlevnější doba v roce pro let Jakarta–Yogyakarta je září. Nejdražší bývá únor

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Jakarta–Yogyakarta?

57 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Jakarta–Yogyakarta je přibližně 57 dnů před odletem

How many flights depart from Jakarta to Yogyakarta on average per day?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 3 letů Jakarta – Yogyakarta denně. Nejčastějším časem odletu je 06:00. v poledne denně odlétá 66 % letů.

Kolik letů Jakarta – Yogyakarta je týdně k dispozici?

listopadu2023: můžete se těšit na 21 letů Jakarta – Yogyakarta týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 14 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Jakarta – Yogyakarta Letiště Adisutjipto letadlem?

  Jakarta a Yogyakarta Letiště Adisutjipto jsou od sebe vzdálené 430,2 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Jakarta až Yogyakarta Letiště Adisutjipto?

  Ceny se pro letů z místa Jakarta až Yogyakarta Letiště Adisutjipto denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Jakarta až Yogyakarta Letiště Adisutjipto?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Jakarta až Yogyakarta Letiště Adisutjipto zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Yogyakarta Letiště Adisutjipto?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Yogyakarta Letiště Adisutjipto se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Yogyakarta Letiště Adisutjipto. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Jakarta–Yogyakarta využít stránky momondo?

Abychom vám pomohli najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby, momondo shromažďuje mnoho nabídek letů od řady různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Můžete také používat naše tipy a filtry a najít ten nejvhodnější let Jakarta–Yogyakarta.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Jakarta–Yogyakarta s flexibilní rezervací?

momondo uživatelům umožňuje zobrazit pouze ty lety na trase Jakarta–Yogyakarta, u které zahrnují flexibilní rezervace. Kromě toho nabízí také další užitečné filtry a funkce.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Jakarta–Yogyakarta?

momondo nabízí užitečné filtry, které vám pomohou najít ten správný let. Vyberte si konkrétní čas letu, letiště, nebo dokonce preferovaný způsob platby. Máme pro vás řadu možností, díky kterým si můžete zarezervovat ideální let na trase Jakarta–Yogyakarta.

S rezervací letu Jakarta–Yogyakarta chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Jakarta–Yogyakarta hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Yogyakarta a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Yogyakarta

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.