Levné lety z letiště Ference Liszta Budapešť do Tel Aviv

1 dospělý
Z?
Kam?
po 4/12
po 11/12

Informace o letu Budapešť – Tel Aviv

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Budapešť – Tel Aviv

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Budapešť – Tel Aviv nejsou žádné přímé lety. Pro let Budapešť – Tel Aviv nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Budapešť – Tel Aviv

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Tel Aviv nejlevnější?

Leden. Nejlevnější doba v roce pro let Budapešť–Tel Aviv je leden. Nejdražší bývá srpen

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Budapešť–Tel Aviv?

45 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Budapešť–Tel Aviv je přibližně 45 dnů před odletem

How many flights depart from Budapešť to Tel Aviv on average per day?

listopadu2023 s sebou přináší 2 letů Budapešť – Tel Aviv týdně. Nejběžnějším časem odletu pro tuto trasu je 09:00. v poledne odlétá 80 % letů.

Kolik letů Budapešť – Tel Aviv je týdně k dispozici?

listopadu2023: můžete se těšit na 14 letů Budapešť – Tel Aviv týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je pondělí. V tento den týdně odlétá 36 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Letiště Ference Liszta Budapešť – Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště letadlem?

  Letiště Ference Liszta Budapešť a Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště jsou od sebe vzdálené 2167,9 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště?

  Ceny se pro letů z místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Letiště Ference Liszta Budapešť až Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Tel Aviv Ben Gurion Mezinárodní letiště. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Budapešť–Tel Aviv využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Budapešť–Tel Aviv.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Budapešť–Tel Aviv s flexibilní rezervací?

Lety Budapešť–Tel Aviv s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Budapešť–Tel Aviv?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let na trase Budapešť–Tel Aviv díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu Budapešť–Tel Aviv chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Cenová upozornění na lety Budapešť–Tel Aviv lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Tel Aviv

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.