Levné lety z letiště Schiphol na letiště Ference Liszta Budapešť

1 dospělý
Z?
Kam?
ne 3/12
ne 10/12

Informace o letu Amsterdam – Budapešť

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Amsterdam – Budapešť

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Amsterdam – Budapešť nejsou žádné přímé lety. Pro let Amsterdam – Budapešť nejsou žádné oblíbené letové trasy.

Jak pořídit nejlevnější letenku Amsterdam – Budapešť

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Který měsíc je pro let do destinace Budapešť nejlevnější?

Listopad. Nejlevnější doba v roce pro let Amsterdam–Budapešť je listopad. Nejdražší bývá červenec

Kdy je nejlepší rezervovat letenku Amsterdam–Budapešť?

56 dnů předem. Nejlevnější doba pro zakoupení letenky Amsterdam–Budapešť je přibližně 56 dnů před odletem

How many flights depart from Amsterdam to Budapešť on average per day?

listopadu2023 je měsícem, kdy vás čeká 5 letů Amsterdam – Budapešť denně. Nejčastějším časem odletu je 09:00. odpoledne denně odlétá 46 % letů.

Kolik letů Amsterdam – Budapešť je týdně k dispozici?

listopadu2023: můžete se těšit na 37 letů Amsterdam – Budapešť týdně. Nejoblíbenějším dnem odletu pro tuto trasu je sobota. V tento den týdně odlétá 22 % letů.

 • Jak dlouhá je trasa Amsterdam Letiště Schiphol – Letiště Ference Liszta Budapešť letadlem?

  Amsterdam Letiště Schiphol a Letiště Ference Liszta Budapešť jsou od sebe vzdálené 1145,7 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Amsterdam Letiště Schiphol až Letiště Ference Liszta Budapešť?

  Ceny se pro letů z místa Amsterdam Letiště Schiphol až Letiště Ference Liszta Budapešť denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Amsterdam Letiště Schiphol až Letiště Ference Liszta Budapešť?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Amsterdam Letiště Schiphol až Letiště Ference Liszta Budapešť zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Ference Liszta Budapešť?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Letiště Ference Liszta Budapešť se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Letiště Ference Liszta Budapešť. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Amsterdam–Budapešť využít stránky momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Amsterdam–Budapešť.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Amsterdam–Budapešť s flexibilní rezervací?

Lety Amsterdam–Budapešť s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Amsterdam–Budapešť?

momondo vám pomůže najít ten nejlepší let na trase Amsterdam–Budapešť díky filtrům, se kterými můžete zúžit nabídky letů na základě svých kritérií. Lety můžete vybírat podle faktorů jako je cena, čas odletu a příletu, letiště nebo letecká společnost.

S rezervací letu Amsterdam–Budapešť chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Amsterdam–Budapešť hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Budapešť a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Budapešť

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.