• Přihlásit se
Preference ohledně soukromí
Česká republika (Čeština)
Čeština

Impresum

Momondo A/S is a public limited company under Danish law with headquarters in Copenhagen

Poštovní adresa

Farvergade 10, 1 DK-1463 Copenhagen K Denmark

Tel.

+45 33378080

E-mail

feedback@momondo.com

Momondo A/S je společnost zaregistrována u dánské obchodní komory pod číslem CVR 20181397.

Identifikační číslo pro účely DPH: DK 20181397.

Kontakt

Momondo A/S Farvergade 10, 1 DK-1463 Copenhagen K Danmark

Registrační údaje společnosti Dánsko, CVR 20181397

Pamatujte:

Nejsme cestovní kancelář a letenky neprodáváme. Pokud máte otázky ohledně vaší rezervace, kontaktujte prosím příslušnou cestovní kancelář nebo leteckou společnost.

Informace na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2022/2065 (DSA)

Naším jediným kontaktním místem podle článku 11 DSA je kontaktní formulář zde. Komunikaci lze zaslat v angličtině nebo dánštině.

Naším právním zástupcem je podle článku 13 DSA Momondo A/S, Farvergade 10, DK-1463 Copenhagen K, Dánsko, CVR DK 20181397, feedback@momondo.com.

V souladu s našimi povinnostmi podle evropského Zákona o digitálních službách, odhadujeme, že průměrný měsíční počet příjemců* našich služeb (včetně služby KAYAK, momondo, HotelsCombined, SWOODO, checkfelix, Cheapflights, roomsearch) je v Evropské unii od 2023-08-01 do 2024-01-31 (včetně) výrazně méně než 45 milionů.

Jedná se pouze o odhad, založený na datech, která jsou nám v současnosti k dispozici, a na omezených pokynech Zákona o digitálních službách. Zákon o digitálních službách vyžaduje, aby byl tento odhad zveřejněn. Neměl by být použit pro žádné další účely. Metodologie, které jsou použity pro odhad průměrného měsíčního počtu příjemců (jak je definováno Zákonem o digitálních službách), vyžadují významný úsudek a vypracování a vztahují se na ně omezení týkající se dat a jiná omezení. Ze své podstaty podléhají statistickým odchylkám a nejistotám. Tento odhad může být upraven směrem nahoru či dolů, podle toho, jak zdokonalíme naše postupy a v reakci na publikaci metodologie Evropskou komisí.

Metriky chování uživatelů, které považujeme za relevantní pro vaši společnost, najdete v dokumentaci Vztahy s investory obchodní skupiny Booking Holdings Inc..

* „příjemce služby“ je podle Zákona o digitálních službách definován jako „jakákoli fyzická nebo právnická osoba, která používá zprostředkovatelskou službu, zejména za účelem vyhledávání a zpřístupnění informací.“ To vyžaduje zahrnutí uživatelů, kterým byly prostřednictvím naší služby zobrazeny informace, i pokud takový uživatel neuskutečnil žádnou transakci.

Informace o hodnocení, systémy doporučení, hlášení nezákonného obsahu a naše zásady moderování obsahu najdete v sekci Jak naše stránky fungují.

Informace na základě Článku 11 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/1150

Na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2019/1150 jsme schopni poskytnout následující informace týkající se funkčnosti a efektivity našeho interního systému vyřizování stížností:

Celkový počet zaznamenaných stížností: 0
Hlavní typ stížností: není k dispozici
Průměrná doba zpracování a vyřízení stížností: není k dispozici
Výsledek stížností na agregované bázi: není k dispozici

Poslední aktualizace: leden 2024.


Něco málo o stránkách momondo

Jak momondo funguje a jak to, že jsou tyto služby pro vás zdarma?

Najít nejlepší nabídky

Vyhledáváme a porovnáváme ceny letenek, hotelů a pronájmů aut v reálném čase, abyste mohli najít nejlevnější, nejrychlejší a nejlepší nabídky

Zcela transparentní ceny

Zobrazené ceny nejsou nikdy ovlivněny množstvím Vašich vyhledávání. Nepoužíváme soubory cookie k úpravě či navýšení cen

Důvěryhodně a zdarma

Naše stránky jsou zcela zdarma – žádné skryté poplatky – a a doporučují nás Frommer’s, CNN a the New York Times