Zpětná vazba uživatelů

Pro veškeré dotazy a zpětnou vazbu prosím navštivte sekci Pomoc. Pokud nejste schopni odpověď na váš dotaz v sekci Pomoc najít, prosím kontaktujte nás na e-mailové adrese feedback@momondo.com.

Evropská platforma pro řešení sporů on-line: www.ec.europa.eu/consumers/odr

Ubytování

Pro hotelové ubytování, momondo používá obsah společnosti KAYAK. Pokud jste tedy pronajímatel nemovitosti, manažer hotelu, anebo nabízíte jiný druh ubytování, a přejete si inzerovat vaši nemovitost na stránkách momondo, navštivte prosím sekci pro majitele hotelů na stránkách KAYAK pro více informací. Stejný postup platí také v případě, že si přejete upravit informace o již existujícím inzerátu nemovitosti.

Pracovní příležitosti

V případě, že se chcete stát součástí týmu momondo a otevřít s námi brány světa dokořán, navštivte prosím sekci Kariéra.

Tisk

Pro veškeré dotazy tisku prosím navštivte sekci Tisk.

Reklama a prodej

Pokud se zajímáte o možnost reklamy či prodeje přes naše stránky, napište nám prosím na adresu bdcontact@kayak.com

Staňte se prodejci na stránkách momondo

Ať už jste letecká společnost, nebo cestovní kancelář, a přejete si být zahrnuti na stránkách momondo, napište nám prosím na bdcontact@kayak.com

Obchodní spolupráce

Organizace, obchodní platformy, média nebo influenceři se zájmem o obchodní spolupráci se společností momondo nás mohou kontaktovat na adrese brandpartnerships@kayak.com