Levné lety z Reykjavíku na letiště Kodaň

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kde?
so 13/8
so 20/8

Informace o letu Reykjavík – Kodaň

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Reykjavík – Kodaň

Nejkratší doba letu

3hod 05min

Přímé lety

út a čt

Letiště Kodaň

1 letiště
Nejrychlejší let Reykjavík – Kodaň trvá 3hod 05min
Přímé lety pro trasu Reykjavík – Kodaň k dispozici: úterý a čtvrtek. Přímé lety nabízí aerolinky Icelandair, Scandinavian Airlines a JetBlue.
V blízkosti destinace Kodaň je 1 letiště: Letiště Kodaň (CPH)

 • Jak dlouhá je trasa Reykjavík – Letiště Kodaň letadlem?

  Let Reykjavík – Letiště Kodaň zabere přibližně 2106,0 km. • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Reykjavík – Kodaň?

  V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Kodaň – Reykjavík. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Reykjavík – Kodaň?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Lety do ostatních měst Dánsko

Odezněla vaše láska pro destinaci Kodaň? Podívejte se na letenky do dalších měst Dánsko

Proč používat momondo?

Vyhledávání letů Reykjavík–Kodaň je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Kodaň.

Ano, momondo v rámci těchto zásad umožňuje vybrat a zvýraznit lety na trase Reykjavík–Kodaň.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Reykjavík–Kodaň, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Reykjavík–Kodaň hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Kodaň a upozorní vás na případné změny.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.