FAQs

Levné lety z letiště Václav Havel do Velikonoční ostrov

1 dospělý
Z?
Kam?
po 22/4
po 29/4
„Letos jsou stránky momondo nejlepším místem pro vyhledávání letenek na internetu.“
Vítěz v kategorii Nejlepší evropská cestovní aplikace 2023!
Ušetřete a zarezervujte si letenku s momondo
Známé značky, velké nabídky.
Známé značky, velké nabídky.
Vyhledávejte na stovkách stránek a porovnejte ceny.
Filtrujte výsledky podle svých představ
Filtrujte výsledky podle svých představ
Wi-Fi zdarma? Mezipřistání Během chvilky si výsledky přizpůsobte na míru.
Důvěryhodně a zdarma
Důvěryhodně a zdarma
Naše stránky jsou zcela zdarma – bez skrytých poplatků.
Cenová upozornění
Cenová upozornění
Nejste na rezervaci připraveni? Vytvořte si cenové upozornění a sledujte ceny.

Levné nabídky letů Praha – Velikonoční ostrov (PRG – IPC) a tipy

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Velikonoční ostrov

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Praha – Velikonoční ostrov nejsou žádné přímé lety. Pro let Praha – Velikonoční ostrov nejsou žádné oblíbené letové trasy.

 • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště letadlem?

  Praha Letiště Václav Havel a Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště se od sebe nacházejí přibližně 14649,3 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště?

  Ceny se pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště?

  Minimální věk dítěte nutný k cestování letecky bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mohou mít svá vlastní věková omezení. Mezi faktory ovlivňující věkový limit může patřit délka letu, itinerář a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště?

  Potřebné cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu pro vaši cestu do destinace Velikonoční ostrov Mataveri Mezinárodní letiště se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a individuálních okolnostech. Obecně byste měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Praha – Velikonoční ostrov?

  V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Velikonoční ostrov – Praha. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Praha – Velikonoční ostrov?

  Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Praha–Velikonoční ostrov využít stránky momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Praha–Velikonoční ostrov. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Praha–Velikonoční ostrov s flexibilní rezervací?

Lety Praha–Velikonoční ostrov s možností flexibilní rezervace lze najít prostřednictvím formuláře vyhledávání níže. Stačí vybrat filtr pro flexibilní rezervace, který zvýrazní pouze lety s touto možností.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Praha–Velikonoční ostrov?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Praha–Velikonoční ostrov, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Praha–Velikonoční ostrov chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Praha–Velikonoční ostrov. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Velikonoční ostrov

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.

Obdržte upozornění, když půjde cena dolů

Změny cen najdete přímo ve své příchozí poště – pouze s našimi cenovými upozorněními.
1 dospělý
Z?
Kam?
po 22/4
po 29/4
Posílejte mi oblíbené nabídky momondo e-mailem

Najděte lepší nabídky ubytování v Chile