Levné letenky z letiště Václav Havel do Oděsa od 6 997 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
pá 8/12
pá 15/12
Cestovní upozornění: Před rezervací prosím zkontrolujte místní cestovní doporučení.

Informace o letu Praha – Oděsa

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Oděsa

Nejkratší doba letu

16hod 30min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Praha – Oděsa trvá 16hod 30min
Pro trasu Praha – Oděsa nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Letiště Odesa Intl.

Jak pořídit nejlevnější letenku Praha – Oděsa

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká trasa Praha–Oděsa je nejlevnější?

Praha Letiště Václav Havel - Odesa Intl. Let Praha Letiště Václav Havel–Odesa Intl pro nejlepší ceny letenek Praha–Oděsa

 • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Odesa Intl letadlem?

  Praha Letiště Václav Havel a Odesa Intl jsou od sebe vzdušnou čarou vzdálené 1268,7 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Odesa Intl?

  Ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Odesa Intl jsou aktualizovány každý den.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Odesa Intl?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Odesa Intl zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Odesa Intl?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu požadované pro vaši cestu do destinace Letiště Odesa Intl se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Zpravidla je zapotřebí mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po příjezdu do destinace Letiště Odesa Intl. Vždy doporučujeme zkontrolovat podrobnosti s danou leteckou společností nebo věrohodnou třetí stranou jako IATA.


Další možné trasy Praha – Oděsa

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Lviv
Nejkratší doba letu22hod 05min
Nejlevnější cena7 732 Kč

Podobné lety Praha–Oděsa

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Praha–Oděsa.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Praha–Oděsa využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Praha–Oděsa je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Oděsa rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Praha–Oděsa s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Praha–Oděsa lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Praha–Oděsa?

momondo nabízí řadu filtrů, díky kterým najdete ty nejlepší lety na trase Praha–Oděsa. Filtrujte výsledky podle ceny, letecké společnosti, letiště, cestovní třídy, typu letadla, způsobu platby, počtu přestupů a moha dalších kritérií.

S rezervací letu Praha–Oděsa chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Cenová upozornění na lety Praha–Oděsa lze na stránkách momondo nastavit skutečně rychle a snadno. Stačí provést vyhledávání a vybrat funkci cenových upozornění. Jak vidíte, je to skutečně snadné.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Oděsa

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.