Levné lety z letiště Václav Havel do Charkov

1 dospělý
Z?
Kam?
so 9/12
so 16/12
Cestovní upozornění: Před rezervací prosím zkontrolujte místní cestovní doporučení.

Informace o letu Praha – Charkov

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Praha – Charkov

Přímé lety

Žádné
Pro trasu Praha – Charkov nejsou žádné přímé lety. Pro let Praha – Charkov nejsou žádné oblíbené letové trasy.

 • Jak dlouhá je trasa Praha Letiště Václav Havel – Charkov Kharkiv Intl letadlem?

  Praha Letiště Václav Havel a Charkov Kharkiv Intl jsou od sebe vzdálené 1551,2 km.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Charkov Kharkiv Intl?

  Ceny se pro letů z místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Charkov Kharkiv Intl denně aktualizují.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Charkov Kharkiv Intl?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Praha Letiště Václav Havel až Letiště Charkov Kharkiv Intl zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Letiště Charkov Kharkiv Intl?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Letiště Charkov Kharkiv Intl, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Letiště Charkov Kharkiv Intl. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Další možné trasy Praha – Charkov

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Oděsa
Nejkratší doba letu16hod 30min
Nejlevnější cena6 997 Kč
Lety Praha - Lviv
Nejkratší doba letu22hod 05min
Nejlevnější cena7 732 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Praha – Charkov?

  Vyhledejte nabídky letenek Praha to Charkov. Při jejich prohlížení budete mít možnost vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Praha – Charkov?

  Používáte-li funkce, jako je náš Cenový kalendář, dozvíte se nejlepší datum pro váš zpáteční let. Funkce Cenová předpověď využívá umělé inteligence k tomu, aby předpověděla, zda je nejlepší nákup provést nebo s rezervací počkat, až budou ceny příznivější. Funkce Explore vám zobrazí veškeré možnosti letů z příslušného města či letiště, abyste si mohli vytvořit na míru šité cestovní dobrodružství. Náš blog Discover poskytuje cenné postřehy o tom, jak při rezervaci svého cesotvního zážitku můžete ušetřit. Na základě vyhledávání můžete pomocí posuvného tlačítka aktivovat Cenová upozornění, sledovat ceny žádaného letu a provést rezervaci ve správnou chvíli.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Shromažďujeme ceny od více než 700 poskytovatelů, od leteckých společností po online cestovní agentury. Fungujeme na více než 30 trzích po celém světě a poskytujeme tak široký výběr cestovních možností.


Podobné lety Praha–Charkov

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Praha–Charkov.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Praha–Charkov využít stránky momondo?

Vyhledávání letů Praha–Charkov je na stránkách momondo snadné. Na našich stránkách můžete vyhledat a zobrazit řadu možností letů od různých leteckých společností a cestovních kanceláří. Výsledky vyhledávání pak můžete filtrovat, dokud nenajdete perfektní let do destinace Charkov.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Praha–Charkov s flexibilní rezervací?

Ano, Všechny lety Praha–Charkov lze na stránkách momondo porovnávat a filtrovat podle různých podmínek, včetně flexibilní rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Praha–Charkov?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Praha–Charkov, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Praha–Charkov chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Ano, momondo nabízí cenová upozornění pro lety Praha–Charkov. Poté, co na stránce provedete vyhledávání, se vám zobrazí funkce nastavení cenových upozornění. Stačí poskytnout platnou e-mailovou adresu a momondo vás okamžitě upozorní na změny cen.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Charkov

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.