Levné letenky Česká republika–Etiopie od 14 140 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
Z?
Kde?
po 30/5
po 6/6

Informace o letu Česká republika – Etiopie

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Česká republika – Etiopie

Nejkratší doba letu

14hod 55min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Česká republika – Etiopie trvá 14hod 55min
Pro trasu Česká republika – Etiopie nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Letiště Praha Václav Havel - Letiště Addis Ababa Bole.

Jak pořídit nejlevnější letenku Česká republika – Etiopie

Už nemusíte hledat. Vyčerpali jsme veškerá vyhledávání pro tuto trasu na stránkách momondo, abyste měli všechny důležité informace a našli nejlevnější letenku pro vaši cestu

Která letecká trasa Česká republika–Etiopie je nejlevnější?

Praha Václav Havel - Addis Ababa Bole

Let Praha Václav Havel–Addis Ababa Bole pro nejlepší ceny letenek Česká republika–Etiopie


Najděte nejlevnější jednosměrné lety Česká republika - Etiopie

Hledáte-li jednosměrní lety Česká republika - Etiopie, prohlédněte si některé z našich nabídek nížeod společností British Airways a Ethiopian Air.
British Airways
21 čvn
PRG03:05Praha Václav Havel
40hod 00min
2 přestupů
ADD19:05Addis Ababa Bole
14 140 Kč
Najít podobné
Ethiopian Air
21 čvn
PRG14:35Praha Václav Havel
10hod 20min
1 přestup
ADD00:55Addis Ababa Bole
17 069 Kč
Najít podobné

  • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Česká republika–Etiopie flexibilní zrušení rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

    Některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Etiopie představují v reakci na pandemii koronaviru COVID-19 nové zásady. Mezi některé letecké společnosti, které nemusíprosazovat své poplatky zrušení rezervace jsou Turkish Airlines a Ethiopian Air. Můžete si vyhledat kompletní seznam leteckých společností jako je Turkish Airlines, které nabízejí tyto flexibilní možnosti rezervace.Další možné trasy Česká republika – Etiopie

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Addis Ababa
Nejkratší doba letu14hod 55min
Nejlevnější cena17 946 Kč

Lety do ostatních měst Etiopie

Odezněla vaše láska pro destinaci Etiopie? Podívejte se na letenky do dalších měst Etiopie

Proč používat momondo?

Pomůžeme vám najít let, který nejlépe splňuje vaše potřeby. momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří. Pomůže vám filtrovat výsledky vyhledávání, abyste našli ten nejlepší možný let Česká republika–Etiopie.

Všechny výsledky vyhledávání letů Česká republika–Etiopie lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Poté, co jste provedli vyhledávání letů pomocí formuláře na naší stránce, momondo vám poskytne užitečné filtry a tipy. Můžeme vám zobrazit nejlevnější dny a časy letů, ale také můžete výsledky filtrovat, abyste s ohledem na let do destinace Česká republika–Etiopie mohli učinit informované rozhodnutí.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů Česká republika–Etiopie. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.