Levné letenky z letiště Tuřany na letiště Kyjev-Žuljany od 7 921 Kč

1 dospělý
Z?
Kam?
so 2/12
so 9/12
Cestovní upozornění: Před rezervací prosím zkontrolujte místní cestovní doporučení.

Informace o letu Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Nejkratší doba letu

18hod 10min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany trvá 18hod 10min
Pro trasu Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Brno Letiště Tuřany - Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany.

 • Jak dlouhá je trasa Brno Letiště Tuřany – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany letadlem?

  Brno Letiště Tuřany a Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany se od sebe nacházejí přibližně 1000,0 km daleko.

 • Kdy byly na stránkách momondo naposledy aktualizovány ceny pro letů z místa Brno Letiště Tuřany až Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Ceny pro letů z místa Brno Letiště Tuřany až Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany byly naposledy aktualizovány včera.

 • V jakém věku lze cestovat z odletového místa Brno Letiště Tuřany až Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Minimální věk dítěte nutný k cestě letadlem bez doprovodu je pět let. Letecké společnosti nabízející službu doprovodu nezletilých však mají svá vlastní věková omezení, včetně pravidel ohledně délky letu, časů a mezipřistání. Informace doporučujeme zkontrolovat u letecké společnosti, se kterou jste si cestu z odletového místa Brno Letiště Tuřany až Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany zarezervovali.

 • Jaká dokumentace nebo průkaz totožnosti jsou nutné k letu do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Cestovní dokumenty a dokumenty týkající se zdravotního stavu, které budete potřebovat pro vaši cestu do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany, se mohou lišit v závislosti na vašem itineráři a osobní situaci. Běžně byste s sebou měli mít několik dokumentů jako občanský nebo řidičský průkaz a cestovní pas s platností šesti měsíců po plánovaném datu příjezdu do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany. Doporučujeme požádat o radu danou leteckou společnost nebo věrohodnou třetí stranu jako IATA.


Další možné trasy Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Brno - Kyjev Letiště Boryspil
Nejkratší doba letu18hod 10min
Nejlevnější cena7 921 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  V rámci Cenových upozornění vás e-mailem upozorníme, pokud dojde ke snížení cen letenek do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany – Brno. Chcete-li tuto funkci aktivovat, vyberte požadovaný termín a vyhledejte příslušné nabídky. Při prohlížení nabídek uvidíte přepínací tlačítko pro Cenové upozornění, které kliknutím aktivujete.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Brno – Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany?

  Využijte naší umělé inteligence s funkcí Cenová předpověď, která předpoví, zda je lepší rezervaci provést nebo počkat na pokles cen. Pomocí funkce Cenový kalendář si můžete strategicky vybrat nejlepší termín letu a ušetřit tak na vaší cestě. Funkce Explore vám zobrazí přehled cen letů z vybraného města či letiště. Obsah našeho blogu Discover je skvělou možností, jak získat inspiraci pro vaše cesty a tipy, jak ušetřit. A v neposlední řadě, pomocí Cenových upozornění se dozvíte o změnách cen a můžete tak rezervaci provést, když jsou sazby příznivé.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Podobné lety Brno–Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Brno–Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany.

Proč používat momondo?

Jak můžu k vyhledávání letů Brno–Kyjev využít stránky momondo?

Vyhledání perfektního letu Brno–Kyjev je rychlé a snadné, máte-li k dispozici spoustu možností od renomovaných cestovních agentur a předních leteckých společností. Tyto možnosti lze dále filtrovat a najít tak tu nejlepší variantu. To přesně momondo nabízí. S námi je vyhledávání letů do destinace Kyjev rychlé a snadné a ušetří vám čas a peníze.

Můžu na stránkách momondo vyhledávat lety Brno–Kyjev s flexibilní rezervací?

Všechny výsledky vyhledávání letů Brno–Kyjev lze na stránkách momondo filtrovat a zobrazit lety s flexibilní možností rezervace.

Jak mi momondo může pomoct najít lety na trase Brno–Kyjev?

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Brno–Kyjev, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

S rezervací letu Brno–Kyjev chci zatím počkat. Může mě momondo upozornit na změny cen?

Nejste-li připraveni zarezervovat let na trase Brno–Kyjev hned, využijte našich užitečných tipů výše . Případně si nastavte cenové upozornění. Díky této funkci momondo sleduje ceny letů do destinace Kyjev a upozorní vás na případné změny.


Jednodušší způsob, jak spravovat cestu do destinace Kyjev Letiště Kyjev-Žuljany

Usnadníme vám plánování, organizování a cestování s rodinou a přáteli. Služba Moje cesty je zdarma – a k dispozici, ať už cestujete kamkoliv.