Levné letenky z České republiky na letiště Moskva-Šeremeťjevo od 5 560 Kč

Zpáteční cesta
1 dospělý
Economy
0 zavazadel
Z?
Kam?
út 7/2
út 14/2

Informace o letu Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo

Najděte informace o délce letu, přímých letech a letištích pro váš let Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo

Nejkratší doba letu

2hod 50min

Přímé lety

Žádné
Nejrychlejší let Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo trvá 2hod 50min
Pro trasu Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo nejsou žádné přímé lety. Oblíbená trasa s přestupem pro tento spoj je Praha Letiště Václav Havel - Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo.

 • Umožňují letecké společnosti nabízející lety Česká republika–Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo flexibilní změny rezervace s ohledem na pandemii koronaviru COVID-19?

  S ohledem na globální dopad onemocnění COVID-19 mohou některé z našich partnerských leteckých společností nabízejících lety Česká republika–Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo, jako například airBaltic, nabízet flexibilní změny rezervace. Prohlédněte si na našich stránkách všechny letecké společnosti, které tyto flexibilní možnosti rezervace nabízejí.


Další možné trasy Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo

Porovnejte další možné lety z a na nedaleká letiště a nedalekí města a objevte tak nejlepší ceny a nejpohodlnější časy letů
Lety Praha - Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo
Nejkratší doba letu2hod 50min
Nejlevnější cena5 560 Kč
Lety Praha - Moskva Letiště Moskva Domodědovo
Nejkratší doba letu22hod 25min
Nejlevnější cena8 002 Kč
Lety Praha - Moskva Letiště Žukovskij
Nejkratší doba letu10hod 40min
Nejlevnější cena9 965 Kč

 • Jak mohu začít dostávat Cenová upozornění na letenky Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo?

  Cenová upozornění momondo můžete využít tak, že mejdříve vyhledáte letenky Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo.Zobrazí se vám nabídky letenek v reálném čase. Poté můžete na našich stránkách vytvořit Cenové upozornění.

 • Jak mohu s momondo ušetřit na letenkách Česká republika – Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo?

  Plánujte své cesty efektivně s funkcí Cenová předpověď, která využívá údaje o letech a pomůže vám vybrat nejlepší dny, kdy cestovat za nižší sazby. Náš Cenový kalendář vám pomůže zjistit, kdy je nejvýhodnější letět. Vytvořte si své vlastní cestovní dobrodružství za nižší cenu s funkcí Explore. Profi cestovatelské tipy na vás čekají pouze po jednom kliknutí na funkci Discover společnosti momondo. Nastavtge si Cenová upozornění, sledujte tak změny sazeb a rezervaci proveďte ve chvíli, kdy jsou nejnižší.

 • Jak momondo najde ceny letenek?

  Ukážeme vám ceny od více než 700 poskytovatelů, a to v rámci jednoho kliknutí. Nabízíme přístup k nabídkám leteckých společností a online cestovních agentur na více než mezinárodních 30 trzích a poskytujeme tak široký výběr nabídek pro vaše cestovatelská dobrodružství.


Podobné lety Česká republika–Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo

Jste s ohledem na destinaci flexibilní? Rozšiřte vyhledávání a najděte lety podobné trase Česká republika–Moskva Letiště Moskva-Šeremeťjevo.

Lety na ostatní letiště v destinaci Rusko

Podívejte se na lety na ostatní letiště v destinaci Rusko

Proč používat momondo?

momondo porovnává ceny od stovek leteckých společností a cestovních kanceláří a umožní vám tak najít a zarezervovat nejlepší nabídku letů Česká republika–Moskva. Stránkám momondo důvěřují miliony uživatelů, jste tedy v dobrých rukách.

Ano. Stránky momondo umožňují filtrovat výsledky vyhledávání letů Česká republika–Moskva podle možnosti flexibilní rezervace.

Jakmile před sebou budete mít všechny potenciální možnosti letů na trase Česká republika–Moskva, momondo vám umožní lety seřadit a filtrovat podle vašich preferencí, jako, mimo jiné, letecká společnost, cena a časy letů.

Samozřejmě, momondo umožňuje sledování cen letů Česká republika–Moskva. Stačí zadat platnou e-mailovou adresu a my se postaráme o zbytek – je to skutečně rychlé a snadné.


Proč cestovatelé volí momondo
Flexibilní cestování
momondo zcela chápe, jak je flexibilita důležitá. Proto nabízíme filtr konkrétně pro lety se změnou rezervace zdarma.
Profesionální tipy
Tipy založené na datech, díky kterým najdete skvělou nabídku letu. Od nejlevnějšího času odletu až po informace o tom, s jakým předstihem letenku rezervovat.
Cenová upozornění
Sledujte cenu pro preferovanou trasu letu a obdržte upozornění, dojde-li k její změně.