Co děláme

momondo je bezplatný a inspirativní celosvětový vyhledávač pro cestovatele, jenž porovnává levné lety, hotely a nabídky půjčoven automobilů.

Cestovatelům nabízíme přehled dostupných možností cestování, aniž bychom si účtovali cokoliv navíc.

Letenky, ubytování, ani pronájmy automobilů neprodáváme – ukazujeme vám dostupné ceny a vy si tak můžete vybrat nabídku, která vám vyhovuje nejvíce. Stačí pak jedno kliknutí a hned jste přesměrováni přímo na vámi zvolenou stránku, kde rezervaci dokončíte.

Dnes našich služeb využívají cestovatelé na více než třiceti světových trzích a naše unikátní produkty a služby sklízejí úspěch na mezinárodní scéně. Doporučují nás přední média, jako je například Forbes, The Daily Telegraph, Time či AOL, získáváme oborová ocenění za Nejlepší webové stránky pro metavyhledávání, Nejlepší využití sociálních médií, či Nejlepší vyhledávač letenek.

Naše vize

Jsme přesvědčeni o tom, že cestovat po světě by měl moci každý. Máme vizi světa, kde jsou naše rozdíly zdrojem inspirace a rozvoje, ne intolerance a předsudků. Naším cílem je dodávat odvahu a podpořit každého z nás, aby nepřestával být zvědavý a otevřený, abychom se mohli těšit z lepšího a pestřejšího světa.

Otevřeme brány světa dokořán

Naše společnost se zrodila v roce 2006 a v naší centrále v dánské Kodani dnes pracuje více než 250 lidí z více než 40 zemí světa. Stránky momondo spravuje a řídí KAYAK, nezávislá dceřiná společnost Booking Holdings Inc. Naše práce je pro nás vášní a jsme velmi hrdí na to, že společně s ostatními cestovateli otevíráme brány světa dokořán.

O našem záměru se dozvíte více na stránce momondo.cz/letsopenourworld.

stay curious