O nás

Cestování boří hranice. Cestovat znamená naplňovat vnitřní potřebu, onu jiskru přirozené zvídavosti, která nás vede ke zkoumání prostředí kolem nás. Nutí nás hledat nové způsoby jak vidět svět a vnímat ho každý den v trochu jiném světle. Objevovat nová místa – lidi – tváře – gesta – svět nečekaných příležitostí.

V roce 2006 se skupina znalých a zanícených developerů z Dánska sjednotila a vydala na misi za účelem zpřístupnění světa. Bojujíce proti dogmatům leteckého průmyslu, vytvořili momondo: svobodný nezávislý vyhledávací systém letů on-line, který nabízí naprostou transparentnost cen na trhu. Do tohoto projektu vložili své vysoce specializované znalosti v kódování, vytváření robotizovaných systémů a v programování, aby mohli lidem poskytnout nezkreslený seznam cen všech letů po celém světě, který je dostupný široké veřejnosti.

momondo je postaveno na ojedinělé kombinaci lidskosti a technologie. Je inspirováno dánským zakladatelem – podnikatelem Thorvaldem Stigsenem, který disponuje směsicí kvalit - jedinečné kreativní intuice a matematických znalostí získaných z různorodého zázemí v oblasti IT a moderního divadla.

Cílem bylo a stále je vytvořit globální značku, a to nejen funkční, jak tomu je u převážné části konkurence - vytvořit odvážný a pestrý prostor pro cestování za účelem sjednocení uživatelů. Vesmír, který je bude motivovat, aby toužili pohlédnout světu do tváře.

Inspirující vyhledávací systém není pouze otázkou dat. Musí data oživit. Dát jim hlas, melodii, barvu a vtisknout výraz – transformovat je do obrazu, který nás donutí otevřít oči a vidět nové možnosti a cesty za dobrodružstvím.

Nakonec je to všechno o lidech. Přinášet lidem výměnou nové nápady a sdílet opravdové příběhy. Není nic lepšího, než být u toho a dívat se druhým zpříma do očí.


Nezapomeňte

nejsme cestovní kancelář a letenky neprodáváme. Pokud máte otázky ohledně vaší rezervace, prosíme, kontaktujte příslušnou cestovní kancelář nebo leteckou společnost.

Feedback
Cookies
momondo.cz používá cookies
Přečtěte si více